Merhabalar,

Master Kazanç hakkında muhtemelen aklınıza gelen birkaç soru var: Gerçekten kazandırıyor mu? Satın alanlar neler diyor? Bu işi bilen kişiler ürün hakkında ne diyor vb. Aklınıza bu tarz soruların gelmesi son derece normal; bu yüzden

Bu sayfada Master Kazanç’ı satın almış kullanıcılarımızın yorumlarını, Master Kazanç hakkında neler düşündüklerini ve kazanç kanıtlarını derledik. Ayrıca internetten para kazanma dünyasında kendini kanıtlamış uzmanların değerlendirmelerini ve internette hakkımızda yazılan bazı internet yorumlarını bulabilirsiniz.

Önemli Not: Bu sayfada yorumları kişilerin bilgileri dış dünyayla ”izin verdikleri ölçüde” paylaşılmaktadır, o yüzden gerekli yerlerde kişisel bilgileri korumak adına sansür uygulanmıştır. Ayrıca her yorumun yayınlanması için yorum sahibinden izin alınmıştır.

Kullanıcı Yorumları:

Yorum Sahibi: Ali Nihat Pekdemir

Bu yorumu Serdar Bey’in ricası üzerine yazıyorum.Ben gaz altı kaynakçısıyım, meslek yüksekokulu mezunuyum.Haftanın 5 günü Ankara ostim’de çalışıyorum.Uzun zaman interneti facebook ve iddaa oynamak dışında pek kullanmadım ama geçim sıkıntısı, araba kredisi derken ek gelir sağlamak için araştırmalara koyuldum.Daha önce birkaç tane eğitim kitabı satın almıştım ancak pek bir şey kazanamadım,bu kitaplar hem bana inandırıcı gelmedi hem de açıkçası çokta emek vermedim.öylece kaldı yani.

Daha sonra serdar bey’in master kazanç ürününü gördüm, satın aldım ve incelemeye başladım. Serdar bey gerek videolarda gerek yazılarında internetten para kazanmak için net mesajlar vermişti: ‘’Çalışmak zorundasın arkadaşım, bu da bir iş!’’ Neyse çok uzatmayım, söylediklerini anlattıklarını 1 değil 3 kez uyguladım ve 3-4 ay içinde 4000 tl üzeri para kazandım, kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Bilmiyorum sizin için bu rakamlar önemlimi ama benim gibi insanlar için büyük paralar bunlar. Not: kazançlarımı ekte serdar beye gönderdim umarım benim kazançlarım sizin içinde bir ümit ışığı olur,ben yapabildiysem herkes yapabilir diye düşünüyorum.

Saygı ve sevgilerimle

Ali Nihat Pekdemir

Ali Bey’in Kazanç Kanıtı: Ali Bey 3-4 ay gibi bir sürede (uygulama dönemi hariç) 4744 TL kazandı, kendisini tebrik ediyoruz.

Kazanç kanıtı

Yorum Sahibi: Halil Bey

Selamlar, ben Halil.

Ben Serdar Bey’in eski müşterilerindenim. Daha önce kendisinin Web sitesi kurma rehberi adlı eğitim setini almış ve çok memnun kalmıştım.Bu set sayesinde 2-3 tane web site kurmuştum ve internetten de ufak tefek kazançlarım oldu. Bir gün değil, bir ay değil yıllardır ne zaman takıldığım bir yer olsa, her zaman ve ‘hızlı bir şekilde’ yardımıma koştu, kendisine çok teşekkür ederim.

Hayat gerçekten çok garip, siz şuan muhtemelen bu seti alsam mı almasam mı diye düşünürken,ben ve eminim serdar bey’in birçok eski müşterisi aylarca bu ürünün bitmesini bekledik, ne zaman bitecek diye defalarca mail attığımı hatırlıyorum. En sonunda ürün bitti ve satışa çıktı, kendisini ‘gerçekten tanıyan ve nasıl bir insan olduğunu bilen biri olarak’’ hemen ürünü aldım (eski müşterisi olduğum için bana indirim de yaptı sağolsun). İnternetten zaten ufakta olsa kazanıyordum ancak iyi paralar kazanabileceğimi Master kazanç ile gördüm. Eğitimleri hemen uygulamaya aldım ve bana göre güzel kazançlar elde ettim.

Sevgili arkadaşlar, Serdar Bey’e internetten kazandığım irili ufaklı ne kadar kazanç varsa hepsinin kanıtlarını mail olarak gönderdim, satış sayfasında yayınlansın diye. 2 tane amacım vardı:

1. Eminim şuan birçok acabalarınız ön yargılarınız var, şuan internetten para kazanan birçok insanda olduğu gibi, o yüzden internetten gerçekten para kazanıldığını ve bunu normal insanların da yapabileceğini görün istedim.

2. İnternetten para kazanma macerasında Master Kazanç eğitim setinin ne kadar değerli bir rehber olduğunu (bence en iyisi) göresiniz diye.

Herkese bol kazançlı günler dilerim.. Selamlarımla..

Eski öğrencilerimden Halil Bey’den 1 tane kazanç kanıtı rica ettim, kendisi sağolsun internet üzerinden kazandığı ne varsa bizlere göndermiş. Kazanç kanıtlarını kendisinin gönderdiğinin kanıtı:

halilbeymail

Bir tanesini yayınlamak gerekirse; Halil Bey Master Kazanç ile 2269 TL kazanmıştır, tebrik ediyoruz.

halil

 

Halil Bey’e hem yorumu hem de kazanç kanıtlarını bizlerle bu kadar açık yüreklilikle paylaştığı için teşekkür ediyorum.

Yorum Sahibi: Güneri Bey

Güneri Bey aramızda geçen mail trafiğinden sonra ürünü almaya karar verdi. Kendisi 10 senedir bu işin içinde olan bir insan, yani benden bile eski. Kendisinin yorumu benim için son derece değerlidir, direkt olarak mail ekran görüntüsünü aşağıda görebilirsiniz:

guneribeymail

Yorum Sahibi: Selda Hanım,

Açıklama: Hep yüksek kazançlardan gittik, hayatında ilk defa internetten para kazanan Selda Hanım mutluluğunu benimle paylaşmak istemiş, ben de sizlerle paylaşmak istiyorum. Kendisine ince yorumu için teşekkür eder, internetten para kazanmaya ilk adımı attığı için tebrik ederim.

seldahanimyorum

Selda Hanım’ın Ekte Göndermiş olduğu Kazanç Kanıtı:

gelirortaklari

Yorum Sahibi: Sevinç Hanım,

Açıklama: Master Kazanç sadece Türkçe sistemlerden değil, eğer herhangi bir yabancı diliniz varsa onlardan da para kazanmayı öğretiyor. Bunun en büyük kantı Sevinç hanım olsa gerek.

sevincmail

Kendisinden kazanç kanıtı rica ettim:

sevinchanim2

Sevinç Hanım’ın Payoneer hesabına çektiği ilk kazancı:

CB 2

Yorum Sahibi: Ahmet Karaman

Herşey güzel ama destek nasıl? diyebilirsiniz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, işte ilgili bir yorum; bir ümit ışığı yakabildiysek ne mutlu bize…

ahmetkaraman

 

 

 

 

 

 

Uzman Yorumları

Yorum Sahibi: Musa Erdoğmuş

-Kimdir?= Türkiye’ye satış ortaklığı kavramını getiren, benim gibi birçok kişinin büyük kazançlar sağladığı Xticaret’in kurucusu, Netpay Bilişim Şirketinin sahibi, yani kısaca ilklerin adamı= Musa Erdoğmuş. Kendisi zahmet edip kendi bloğunda Master Kazanç’ı değerlendirmiş, işte bazı satır başları:

– Master Kazanç eğitim seti yıllardır Kurucusu olduğum Xticaret.com satış ortaklığı sistemi üzerinden ciddi miktarlarda kazanç elde eden Serdar Yüksel imzalı emek verilmiş kaliteli bir üründür.

– Bu setin sahibi, yüksek kazançlarına bizzat şahit olduğum, affiliate marketing sektörünün en iyi uzmanlarından biri olan Serdar Yüksel’dir.

– İnternetten para kazanmak istiyor ve bu konuda ciddiysen, bunu Master Kazanç’ın adım adım uygulamalı eğitimleriyle başarabilirsin.

Musa Erdoğmuş’a ait ‘Master Kazanç Yorumları‘ yazısının tamamını okumak için tıklayınız. 

Üstad’a sonsuz teşekkürler.

Yorum Sahibi: Fatih Atasoy

Kimdir?: İnternet üzerinde Master Kazanç gibi birçok ürün bulunmaktadır. Bunlardan bazıları iyi çoğu ise pekte iyi olmayan ürünlerdir. Peki ama bu işe yeni başlayan biri bunun nasıl ayırt edecek? İşte Fatih Atasoy, web sitesi ile gerek internetten para kazanma eğitimi adı altında çıkarılan eğitim setlerini, gerekse internetten para kazanma konularını ve yöntemlerini kritik eden ve uzun süredir bu işlerin içinde olan bir uzman.

Kendisi ürünü inceleyip değerlendirmek adına benden ürünleri göndermemi rica etti ve zevkle gönderdim. Çok hızlı(!) incelemesinin ardından (yaklaşık 2 ay sürdü 🙂 ) yorumlarını hem kendi web sitesinde hem de mail yoluyla benimle paylaştı.

Benimle Paylaştığı Yorumları:

fatihatasoy

Kendi Web Sitesinde Yayınladığı Analizi: Fatih Bey Bloğunda ‘Master Kazanç İnternetten Para Kazanmanın Sırlarını Açıkladı” başlığıyla çok detaylı bir analiz yapmıştır, yazıyı okumak için tıklayınız.

Kendisine teşekkür ederim.

İnternet Yorumları

Bazı üyelerimiz hem kendi kazanç kanıtlarını hem de Master Kazanç hakkındaki yorumlarını kendi web site/bloglarında kendi okurlarıyla paylaşmışlar. Derlediğimiz birkaç internet yorum linklerini aşağıda bulabilirsiniz.

İnternet Yorumu 1: 

İnternetten hali hazırda para kazanan bir üyemiz Master Kazanç’ı tekniğini denemek için satın alıyor ve ilk kazançlarını elde ediyor:

masterkazanc

Kendisini tebrik ediyoruz.

İnternet Yorumu 2:

Başka bir üyemiz eğitimleri uygulamayı bitirdikten sonra aynı gün içinde 4 satış yaparak yaklaşık 86 TL kazandığını web sitesinde paylaşmış, Kanıtlar:

master-kazanç-kanıtları-1

master-kazanç-kanıtları-2

İnternet Yorumu 3: 

Master Kazanç gibi ürünleri satın alma aşamasında herkes tereddüt eder, bu gayet normaldir. 01/07/2016 tarihinden itibaren kimsenin yapmadığını yapıp ana sayfayı yoruma açtık. Ana sayfanın en altında ister yorum yazabilir, isterseniz de başkalarının yorumlarını okuyabilirsiniz, gitmek için tıklayın:

http://www.parakazanmak.net/Umarım kafanızdaki soru işaretlerini gidermek adına üyelerimizin kazançları ve yorumları yeterli olmuştur.

Saygılarımla

Serdar YÜKSEL

Toplam Görüntüleme: 12709 ,
↓