Yalnızca 15 Dk.da Profesyonel Bir Web Sitesi Kurmak

15 DAKİKADA PROFESYONEL BİR SİTE NASIL KURULURWeb sitesi kurmak için birçok yöntem vardır. Dilerseniz yazılım, kodlama, web tasarım gibi öğrenmesi zor ve zaman alan yöntemleri kullanabilir, isterseniz binlerce TL ödeyip bir şirkete veya yazılımcıya asla tamamen sizin olmayacak bir web sitesi kurdurabilir isterseniz de kendi sitenizi çok kısa bir sürede profesyonel bir şekilde kurabilirsiniz!

Peki Nasıl?

Web sitesi kurmak isteyen ‘normal internet kullanıcıları’ için Allah’ın bir lütfu olan WordPress sistemini kullanarak çok kısa sürede profesyonel bir web sitesi sahibi olabilir, istediğiniz her türü extra özelliği eklentiler aracılığıyla ekleyebilirsiniz. Ayrıca yüzbinlerce hazır tasarım temalarından istediğinizi kullanabilirsiniz.

Çok mümkün görünmüyor mu?

Aşağıda yalnızca 15 dakika içerisinde kurduğum profesyonel bir web sitesinin videosunu göreceksiniz! Sonuna kadar izlediğinizde bu işlerin aslında göründüğü kadar zor olmadığını anlamış olacaksınız. Keyifli seyiler dilerim.

Not: Kendi sitenizi adım adım kurmak için Web sitesi kurma rehberini ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirmek İçin Tıklayın.

 

Toplam Görüntüleme: 4064 ,

Leave A Reply (No comments So Far)

Henüz Yorum Yapılmamış

↓
%d blogcu bunu beğendi: