Web Sitesi Kurma Rehberi Artık Ücretsiz!

Sevgili Arkadaşlar,

web-sitesi-kurma-rehberiWeb Sitesi Kurma Rehberi tam 8 senedir bir fiil satılan, satış rekorları kırmış kendi markasını yaratmış ve binlerce kişiyi sadece bir web sitesi değil, başarılı, ziyaretçi çeken bir web sitesi sahibi yapmayı başarmış Türkiye’deki ilk ve tek üründür! Ve bu ürün artık herkese ücretsiz olarak sunulmaktadır!

Hemen indirmek için Tıklayın:>>http://www.websitesikurmak.net

Neden Artık Ücretsiz?

Yıllardır web sitesi kurma rehberi satılıyor ve ben müşterilerime yeni müşteriler katıyordum, bu durum herkes için kazan-kazan şeklindeydi. Müşterilerim kolayca ve çok cüzzi miktarlara sitesini kuruyor, takıldıkları yerlerde de benden destek alıyorlardı. Bu durum yıllarca bu şekilde devam etti ve piyasaya başka ürünlerim de çıktı (bakınız Master Kazanç>>).

Birden fazla eğitim seti sahibi olarak destek vermekle yükümlü olduğum kişi sayısı oldukça arttı ve bu beni zorlamaya başladı. Hem kendime yeterince vakit ayıramıyor, hem yeni projelere vakit bulamıyor hem de kendimi geliştirme noktasında ilerleyemiyordum.

Bu nedenlerden ötürü bir karar vermem gerekiyordu; ya Web sitesi kurma rehberini ücretsiz yapacaktım, ya da ürünü satıştan tamamen kaldıracaktım.

Binlerce kişinin hayır duasını almış çok başarılı bir ürünü kaldırmaya gönlüm el vermedi ve orta yollu bir çözüm bulmaya karar verdim.

Nedir Bu Karar?

Yukarıda bahsettiğim gibi artık destek vermeye çok fazla vakit bulamadığım için bu ürünü ücretsiz hale getirdim. Tamamen ücretsiz olarak bu ürünü kullanabilir ve kendi sitenizi eğitimleri takip ederek kurabilirsiniz.

Vakitsizlikten dolayı ödeme yaparak bu ürünü alan kişiler haricinde maalesef destek veremiyorum. Daha önce satın almış kişiler için ise destek aynı şekilde söz verdiğim gibi ömür boyu devam edecektir!

Aklınıza Gelebilecek Sorular ve Cevapları:

Destek Almadan Sitemi Kurabilir Miyim?

Kesinlikle evet. Web sitesi kurma rehberi zaten en başından beri kişilerin ben dahil kimsenin yardımına ihtiyacı olmadan site kurabilmesi için tasarlanmıştır. Anlatımlar en basit seviyeden başlayıp sizi profesyonel bir web sitesi sahibi yapmayı hedefler. O yüzden ben dahil, kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan Web sitesi kurma rehberi ile sitenizi saatler içinde kurabilirsiniz. Yukarıdaki linki dilerseniz, sitenizi kurduktan sonra bir teşekkür mahiyetinde (eğer buna değer görüyorsanız) ödeme yapmak için de kullanabilirsiniz- bu tamamen size kalmıştır.

Ücretli Versiyonla Ücretsiz Versiyon Arasında Bir Fark Var mı?

Kesinlikle hayır. Şuana kadar ücret ödeyerek bu ürünü alan kişiler ne aldıysa bu ürün içerisinde aynısı mevcuttur. Tek fark ücretli üyeler dilediklerin de destek de alabiliyorlardı.

Not: Eskiden bu ürünü ücretli olarak almış müşterilerim aynı şekilde dilediklerinde teknik destek alabilecekler, herhangi bir haksızlığa maruz kalmayacaklardır.

Ürün Güncel mi? Güncelleme Yapılacak mı?

Ürün şuan günceldir ve gerektiği durumlarda da güncelleme kesinlikle yapılacaktır. Zaten hedefim zorlanmadan web sitesi sahibi olmanızdır, bu hedef için de güncellemenin şart olduğunu biliyorum. Gerektiği zamanlarda güncelleme olacağına emin olabilirsiniz.

Şimdi Ne Yapmalıyım?

Şimdi, web sitesi kurma rehberini takip ederek web sitenizi kurmaya başlayabilirsiniz. Saatler içinde bunu çok büyük ihtimalle başarmış olacaksınız.

Web Sitesi Kurma Rehberini İndirmek İçin Tıklayın

Bu rehberin size hayırlı olması ve sonsuz başarı dileklerimle…

 

Saygılarımla

Serdar YÜKSEL

Toplam Görüntüleme: 3513 ,

Leave A Reply (No comments So Far)

Henüz Yorum Yapılmamış

↓
%d blogcu bunu beğendi: