İnternetten Para Kazanmak Konusunda Bilgim ve Tecrübem Yok, Ben de Kazanabilir miyim?

Master Kazanç, İnternetten Para Kazanmak konusunda sıfır bilgisi olanlar için en temelden başlayıp zirveye doğru adım adım bir yolculuktur. O yüzden Master Kazanç’ın esas sizler için hazırlandığını bilmenizi isterim. Sonuç olarak evet siz de internetten para kazanabilirsiniz.

Not: İnternetten para kazanmak diploma gerektiren bir iş değildir, sizden büyük bir zeka veya tecrübeniz olmasını da beklemiyoruz, ancak bu setten maksimum fayda alabilmek için en azından basit bir internet kullanıcısı olmanız gerekmektedir, örneğin bir üyelik formunu doldurabilmeli, facebook, mail gibi basit işlemleri yapabiliyor olmanız gerekir (Evet bunları yapamayanlar da var maalesef!)

Toplam Görüntüleme: 1466 ,

İnternetten Para Kazanma İşi Tam Olarak Nasıl Bir İştir? Neler Yapmamız, Ne Kadar Vakit Ayırmamız Gerekiyor?

Normal hayatta nasıl para kazanırız? Bazılarımızın bir mesleği vardır, bazıları ticaret yapar, bazıları memurluk yapar vs. Bunların hepsi aslında normal hayatta para kazanmak için bir yoldur. İşte internetten para kazanmanın da yolları vardır, satış ortaklığı, cpa marketing gibi. Biz sizlere bu yöntemlerin neler olduklarını ve nasıl uygulandığını öğretiyoruz, siz de uygulayarak para kazanıyorsunuz, bu kadar basit aslında.

Ne kadar vakit ayırmam gerekiyor aslında komik bir sorudur. İnternetten para kazanmada amaç zaten kendi işinin patronu olmaktır, canınız ne kadar isterse o kadar vakit ayırırsınız, canınız ne zaman isterse o zaman çalışırsınız! İllaki bir vakit aralığı istiyorsanız günlük 1-2 saat yeterli olacaktır. Sistemi oturttuktan sonra AYDA 1-2 saat çalışmak bile yeterli olacaktır.

Toplam Görüntüleme: 1466 ,

Madem Bu Kadar Çok Kazanıyorsunuz, Neden Bunları Bizimle Paylaşıyorsunuz?

En çok karın ağrıtan soru bu olsa gerek. Bu soruyu birkaç madde halinde açıklamaya çalışalım;

  1. Öncelikle benim internetten gerçekten para kazanıp kazanmadığım konusunda şüpheniz varsa, lütfen ana sayfaya giderek bizzat internetteki hesaplarıma girerek sizlere kazançlarımı gösterdiğim videoyu ve resimli kazanç kanıtlarını inceleyiniz. Eğer incelediyseniz ‘’Madem’’ yaklaşımı ve şüphesini gidermiş olmalısınız.
  2. İnternetten para kazanmayı ben bulmadım, ben sadece öğrendiğim ve kendim geliştirdiğim bilgileri tecrübelerimle birleştirerek sizlere aktarıyorum. Yani sizin bu yöntemleri öğrenmeniz benim kazançlarımı hiçbir şekilde etkilemez. Sizin bu yolları öğrenmeniz ve internetten para kazanmanız beni etkilemezken, neden sizinle paylaşmayım?
  3. Ben hem satış ortaklığından hem de eğitim yoluyla ürün sahibi olarak para kazanıyorum. Sonuçta aramızda bir ticaret var, siz benim bilgilerimi satın alarak bir şeyler öğreniyorsunuz, bende bunun karşılığında para kazanıyorum, bunda kötü bir şey var mıdır? Sürekli olarak bir şeyler öğrenmek için para harcamıyor muyuz? Örneğin dil öğrenmek için kurslara, sınavlar kazanmak için dershanelere gidiyoruz, yani bir şeyler öğrenmek için sürekli para harcarken, size birinin internetten para kazanmayı öğretecek olması kötü bir durum mudur?
  4. Biz sizinle rakip 2 süpermarket değiliz! Aramızdaki ilişki öğretmen-öğrenci ilişkisidir. Nasıl bir öğretmen yıllarca emek verip öğretmen olduktan sonra bu iş üzerinden para kazanabiliyorsa ve bu mesleği büyük bir gururla yapıyorsa bizimkisi de aynıdır. Hiç öğretmenlerinize madem bu kadar biliyorsunuz neden bunları bizimle paylaşıyorsunuz dediniz mi? Biz de bir öğretmen gibi bu işi büyük bir gururla yapıyor, insanlara bir şeyler, hem de çok önemli şeyler öğretmenin sevincini yaşıyoruz.
  5. Her şeyi bir kenara bırakalım; Eminim hayatınızda birilerine bir şeyler öğretmişsinizdir. Bu bir ustanın çırağı eğitmesi, hatta bir anne veya babanın çocuğuna eğitim vermesi bile olabilir. İnsanlara bir şeyler öğretebilmenin, faydalı olabilmenin ve öğrettikten sonra onların başarılı olduğunu görmenin verdiği hazzı hiçbir şey veremez!
Toplam Görüntüleme: 1580 ,

Madem İnternetten Para Kazanılıyor, Neden Herkes Bu İşi Yapmıyor?

Buda çok enteresan ve internetten para kazanmayı Loto oynamak gibi gören kişilerin sorusudur! Bir nevi aslında insanların internete bakış açılarını da ortaya koymaktadır. İnternetten para kazanmak öğretmenlik, esnaflık, memurluk, doktorluk vs. gibi ciddi bir iştir, her iş gibi emek vermeniz gereken durumlar ve para kazanacağınız dönemler olacaktır. Doktorlar da çok iyi kazanıyor, avukatlar da öyle, neden herkes doktorluk ve avukatlık yapmıyor? Bu bir tercih meselesidir, kimi tercih etmez, kiminin zeka seviyesi yetmez, kimi dener yapamaz, kimi inanmaz ve başlamadan biter bu işi onun için, yani sonuç olarak herkes neden bu işi yapmıyor diye sormak abesle iştigaldir.

Toplam Görüntüleme: 1472 ,

İnternetten Para Kazanmak Kolay Para Kazanmak mıdır? Hemen Zengin Olabilir miyim?

Kolay para kazanma ve hemen zengin olma hayalleri kuran kişiler hayal kırıklığına uğrayacaktır! İnternetten para kazanmak loto oynamak değildir, öncelikle bunun farkında olmalısınız. Ama iş olarak internetten para kazanmak kolaydır; Evinizde, çayınızı kahvenizi yudumlarken günlük birkaç saat çalışmak, patron stresi olmadan kendi işini yapmak ve muhtemelen normal hayatta kazanabileceğinizden fazlasını kazanmak sizce de kolay değil midir? İşte bu noktada ince bir çizgi vardır, internetten para kazanmak iş ve çalışma koşulları olarak kolaydır, ancak kolay para kazanmak değildir.(Loto, bilet, şans oyunları, miras gibi çalışmadan elde edilen kazançlardır kolay para)

Toplam Görüntüleme: 1466 ,

Çalışmadan Para Kazanabilir miyim?

Tabi ki kazanamazsınız. Ancak Master Kazanç sizlere bir süre emek verdikten sonra (1-3 ay gibi) kazançlarınızı otomatikleştirmeyi öğretmektedir. Yani bir süre sıkı bir şekilde çalışıp emek verdikten sonra kazançlarınızı otomatiğe bağlayıp çalışmadan, gezerken, tv izlerken, başka işler yaparken hatta uyurken bile para kazanmanız mümkündür. Yani arada yine ince bir çizgi vardır, bu çizgiyi görebiliyorsanız internetten para kazanmanın ilk adımını geçtiniz demektir.

Toplam Görüntüleme: 1463 ,

İnternetten Para Kazanmak Gerçekten Mümkün müdür?

İnternet üzerinde günlük olarak milyar dolarlar dönmektedir, artık yemeklerimizi bile internet üzerinden söylüyor, giyim alışverişine kadar (asla yapılmaz denen şey!) internet üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bizim yapacağımız iş satış ortaklığı, yani bu gibi alışverişlere aracılık etmek. Şimdi ben size soruyorum, durum böyleyken internetten para kazanmak nasıl mümkün olmaz?

Ayrıca ben ve onbinlerce kişi bu işten para kazanıyor. Bana güvenmeyebilirsiniz, sistemlere güvenmeyebilirsiniz, bir şekilde güvenmeyecek birini kendi kafanızda yaratabilirsiniz, ancak internetten para kazanılmaz gibi bir düşünce abesle iştigaldir.

Toplam Görüntüleme: 1462 ,

Ne Zaman Kazanmaya Başlarım?

Bu sorunun cevabını ana sayfada vermiştik, o yüzden aynen kopyalıyorum;

Bu sorunun cevabı birçok değişkene bağlıdır. Bu değişkenler;  Zaman, bilgi, azim, emek, şans vs. olarak sıralanabilir. Bunların ne kadarına sahip olduğunuzu bilemediğimiz için tam bir zaman vermek mümkün değildir. Ancak yine de gözlemlerimiz üyelerimizin 3-6 hafta içerisinde kazanmaya başladıklarını göstermektedir.

Toplam Görüntüleme: 1460 ,

Ne Kadar Kazanabilirim? Uğraşmama ve Vaktimi Harcamama Değer mi?

Keşke elimizde sihirli bir değnek olsa da kimin ne kadar kazanabileceğini bilsek, ancak maalesef yok. Bir kişinin ne kadar kazanabileceği, kendisine, anlatılanları ne kadar prensipli olarak uyguladığına, ne kadar emek verdiğine göre değişir. Bu işten 100-200 TL gibi ufak rakamlar kazanabileceğiniz gibi aylık 8.000-10.000 gibi büyük rakamlar veya fazlasını da kazanmanız mümkün (benim kazanç kanıtlarımda da gördüğünüz gibi.) Yinede fikir vermek açısından;

Bu sistemi kurdunuz ve bir ürüne satış ortağı oldunuz, ürünün fiyatı 100 TL olsun, komisyonu ise % 50; Günlük bu ürünün satışının sadece 1 tanesine aracılık ederseniz Günlük: 50 TL,  Aylık: 1500 TL kazanabilirsiniz, 2 satışa aracılık ederseniz Günlük 100 TL, Aylık 3.000 TL kazanabilirsiniz.  Ya 3-4-5-10 satışa aracılık ederseniz? Yani kazanmanızın bir sınırı yok! Size anlatılanları ne kadar iyi uygularsanız o kadar çok kazanırsınız.

Toplam Görüntüleme: 1459 ,

Bonuslar Hala Geçerli midir?

Bu soru tüm çabalara rağmen sürekli olarak gelmektedir. Ana sayfada aksi belirtilene kadar evet geçerli ve ücretsizdir. Sizi yanıltıcı bir ifade kullanıp sonradan bonuslar için ücret talep etmek gibi bir şey bizlere asla yakışmayacak ve hiçbir zaman yapmayacağımız bir şeydir. O yüzden lütfen içiniz rahat olsun, bonuslar şuan için geçerli ve ücretsizdir.

Toplam Görüntüleme: 1457 ,

Master Kazanç’ı Nasıl Satın Alabilirim?

www.parakazanmak.net ana sayfamız üzerinden kredi kartı, paypal, havale ödeme seçenekleriyle Master Kazanç’ı satın alabilirsiniz.

Toplam Görüntüleme: 1455 ,

Master Kazanç Bize Nasıl Ulaşacak? Ürünleri Kargoyla mı Gönderiyorsunuz?

Hayır. Master Kazanç dijital yani indirilebilen bir üründür. Ürünleri kredi kartıyla satın aldıysanız, ödeme işlemi tamamlandığında anında indirme sayfasına yönlendirilirsiniz. Havale ile alımlarda ise havaleniz bize ulaştıktan sonra siparişteki mail adresine otomatik gönderim yapılır.

Toplam Görüntüleme: 1460 ,

Size Nasıl Güvenebilirim? Ya Dolandırılırsam?

İnternetten alışveriş yaparken dikkatli olmak gerekiyor haklısınız. Ancak doğruyu yanlıştan ayırmakta sizin göreviniz. O yüzden size yardım etmek adına ve yapacağınız alışverişin % 100 güvenli olduğuna dair 2 tür garantiniz vardır:

  1. Web site güvenliği: Yapacağınız tüm işlemler 128 bit SSL sertifikası güvencesi ile yapılmaktadır, yani hiçbir bilginiz bizde tutulmaz ve direkt olarak bankaya iletilir. İkinci olarak ise ödemeleriniz Netpay Bilişim Ltd. Şti. tarafından (Xticaret web sitesi ve sanal pos yapısı ile) güvence altına alınmıştır. Ürünler elinize 1 hafta içerisinde geçmezse, xticaret’e başvurup paranızı geri alabilirsiniz. Ayrıca bildiğiniz üzere bankalar güvenilir şirketler hariç kimseye sanal pos vermez, dolandırıcılık gibi bir durumda dava ve şikayet hakkınız, ayrıca ilgili bankaya başvurma hakkınız yine sizin elinizdedir.
  2. Master Kazanç 2013 yılında piyasaya çıkmış yeni bir üründür evet. Ancak benim adım Serdar YÜKSEL ve bu benim ilk dijital ürünüm değil! Yaklaşık 3,5 senedir web sitesi kurma rehberi adlı ürünün de ürün sahibiyim. O yüzden beni dilediğiniz gibi araştırabilirsiniz. Buda kişisel kariyerim adına size garantimdir.
Toplam Görüntüleme: 1454 ,

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Bizimle destek@parakazanmak.net maili ile iletişime geçebilirsiniz.

Toplam Görüntüleme: 1452 ,

Master Kazanç Dediğiniz Şey, Tam Olarak Nedir?

Master Kazanç sizlere internetten nasıl para kazanıldığını, temellerini, ne gibi sistemlerin olduğunu ve bu sistemlerin nasıl uygulanabileceğini öğreten yazılı, resimli ve videolu anlatımlardan oluşan kılavuz niteliğinde bir internetten para kazanma rehberidir.

Toplam Görüntüleme: 1451 ,

Ürünleri Aldıktan Sonra Nasıl Bir Destek Veriyorsunuz? Takıldığımız Yerlerde Size Danışabiliyor muyuz?

Ömür boyu takıldığınız noktalarda benden veya ekibimden destek alabiliyorsunuz. Genelde soruları kendim cevaplarım. Bu işte en önemli şey destektir, ben de bu konuda arkanızdayım merak etmeyin.

Toplam Görüntüleme: 1451 ,

Kazançlarımı Hesabıma Nasıl Alabilirim?

Kazançlarınız her ayın belli dönemlerinde (genelde ayda 2 kez olmak üzere) banka hesabınıza yatırılır. Hangi banka ve net olarak ne zaman yatırılacağı kayıt olacağınız satış ortaklığı ağlarına göre değişim gösterebilir. Bunlar hakkında detaylı bilgi ürün içerisinde verilmiştir.

Toplam Görüntüleme: 1451 ,

İnternetten Tam Olarak Nasıl Bir Kazanç Sistemi Var, Anlatır mısınız?

İnternetten birçok kazanç sistemi var. Bunları size anlatmak için 150 sayfaya yakın yazılı kaynak, 30’dan fazla videolu anlatım yaptım. Sizce bunları burada birkaç satır da yazmam mümkün mü? İnternet kazanç sistemlerini öğrenmek için ya sürekli olarak araştırmalar yapıp öğrenmeli, ya da master kazanç gibi ürünleri alarak direkt olarak öğrenme-uygulama ve kazanma aşamasına geçebilirsiniz.

Toplam Görüntüleme: 1451 ,

Satış Ortaklığı ve CPA Marketing Nedir?

Satış ortaklığı bazı ürünlere yüksek komisyonlarla aracılık etme işidir. Normal hayattaki komisyonculuk işinin online hali gibi düşünebilirsiniz. CPA marketing ise benzer bir sistem olup, satış gerçekleşmese de para kazanma durumudur. Örneğin bir fırsat sitesine (trendyol, markafoni gibi) ‘’ gönderdiğiniz bir kişinin ‘’sadece mail adresini girerek ücretsiz üye olması’’ durumunda dahi 2-6 TL arası para kazanabilirsiniz. Günlük bu şekilde 20 kişi gönderdiğinizi düşünün, kazançlarınızı siz hesaplayın.

Toplam Görüntüleme: 1451 ,

Vergi Durumları Nedir? Ya Devletle Başım Belaya Girerse?

Vergiler, kazançlarınız hesabınıza dahi yatırılmadan kesilerek sizin adınıza devlete yatırılır. Yapacağımız tüm işler devlet kontrolü altındadır, o yüzden isteseniz de vergi kaçıramazsınız istemeseniz de 🙂

Toplam Görüntüleme: 1451 ,

Yaptığımız İş Yasal mıdır?

Yapılan iş devlet kontrolünde, vergileri ödenerek yapılan % 100 legal bir iştir. İllegal hiçbir tarafı yoktur.

Toplam Görüntüleme: 1450 ,

Parayı Nereden Kazanacağım? Ödemeleri Bana Kim Yapacak?

Parayı bu işi yaparak kazanacaksınız, ödemeyi ise hesabınızın bulunduğu satış ortaklığı ağları ve CPA ağları yapacak.

Toplam Görüntüleme: 1449 ,

Yaş Sınırı Var mıdır?

Bu işi yapabilmek için herhangi bir yaş sınırı yok ancak kazançlarınızı çekebilmeniz için vardır. Zaten mantıken düşündüğünüzde 18 yaşından küçük birinin kendine ait hesabı yoktur, böyle bir durumda internetteki hesaplarınızı ailenizden birilerinin üstüne açabilir veya aile kontrolü altında kendinize hesap açtırabilirsiniz (bankalarca böyle bir olanak sağlanıyor mu tam olarak bilemiyorum)

Toplam Görüntüleme: 1449 ,

Master Kazanç Ücreti Dışında Sermayem Olması Gerekir mi? Ne Kadar Masrafım Olur?

Bu tamamen size bağlı. Genelde anlatılan sistemler ücretsizdir, birkaç yerde ufak harcamalar yapmanız gerekebilir, ancak bunların da ücretsiz alternatifleri bulunmaktadır. Ancak bazı yerlerde ufak miktarlar harcamak (20-100 TL arası gibi) hem kazançlarınızı 3-4 kat artırabilir, hem de kazanma hızınızı olumlu yönde artırabilir. O yüzden kar-zarar hesabınızı yapıp, maddi durumunuzu da hesaba katarak hangi yöntemleri kullanacağınıza siz karar vereceksiniz ki dediğim gibi sistemin % 95’i ücretsizdir, sadece bazı istisnalar olabilir o da size bağlıdır.

Toplam Görüntüleme: 1447 ,

Soruların üzerlerine tıklayarak ilgili sorunun cevabına ulaşabilirsiniz.

 

Toplam Görüntüleme: 7259 ,
↓