Para Kazanmak İstiyorum. İstemekle Para Kazanılır mı?

Para kazanmak istiyorum! Kim istemez ki? Para kazanmak istiyorum demekle para kazanabileceğinize inanıyor musunuz gerçekten? Tabi bunun yaşınızın 16+ olduğunu varsayarak soruyorum.Türkiye’de 70 milyon, dünya üzerinde milyarlar para kazanmak istiyorum diyor ancak maalesef bunlardan çok azı para kazanmak için harekete geçiyor. Lafla peynir gemisi yürümez lafını duymuşsunuzdur mutlaka. O zaman para kazanmak istiyorum demekle kalmamalı bunun için harekete geçmeliyiz. Ama nasıl?

para-kazanmak-istiyorumÖncelikle ‘’Para Kazanmak İstiyorum’’ demekte bir şeydir! En azından bir niyetiniz bir isteğiniz var demektir bu. Ancak burada önemli olan bu para kazanma isteğinin ne kadar güçlü olduğudur. Bu manada araştırma yapanların % 90’ı bir hevesle araştırmalara başlar, belki birkaç taktik dener veya denemez, işin çok fazla üstüne gitmeden veya ‘’sanki biri bilgisayar ekranından çıkıp ona para verecekmiş gibi’’ davranır, tabi böyle bir şey olmadığı için de hayal kırıklığı için de sessizce bırakır. Bazılarının zaten bir işi vardır, ek gelir arar, ancak yapması gereken şeylerin olduğunu, kolay para kazanmak diye bir şeyin çok mümkün olmadığını görür ve normal işine devam eder. Bu kişilere saygı duyarım, kimse birden fazla iş yapmak zorunda değil ancak saygı duymadığım ve çok kızdığım kişiler; internet ortamında 3-5 gün takılıp, saçma sistemler deneyip eline hiçbir şey geçmeyince yaygara yapan, internetten para kazanılmaz gibi tiriplere giren insanlardır. Yani ben kazanamıyorsam kimse kazanamaz gibi bir düşünceye sahip yüce bir kişilik olarak görür kendini. Birinin tıp okumaya çalışıp bitiremeyince, kimse doktor olamaz demesi gibi bir şeydir. Bu örnek ne kadar abesle iştigalse internetten hakkında bilgisi olmadan fikri olan insanların düşünceleri de bir o kadar abesle iştigaldir. İnsan kendine bir sorar, ben kimim? Böyle bir kararı verebilecek yetenek/tecrübe ve çalışma geçmişine sahip miyim? İşin özü birçok kişi internetten para kazanmak istiyorum şeklinde aramalar yapar ama bunlardan yalnızca %10’luk bir kısmı gerçekten internetten para kazanmak istiyordur. İlginç değil mi?

Ekmeğin aslanın ağzında olduğu günümüzde aslında para kazamak sanıldığı kadar da zor değil. İnsanlar kendi kendilerine zorlaştırıyorlar bunu. Halbuki internetten para kazanmak için birçok yol bulunmakta, ancak kaç kişi bu yöntemlerin peşinden gidiyor?

Burada diyebilirsiniz ki hadi canım kim para kazanmak istemez! Evet herkes ister ama istemek vardır istemek vardır. Daha doğrusu sadece istemek vardır ancak hem isteyip hem de bunu nasıl yapacağını araştırıp uygulamak vardır.

Siz Hangi Gruptasınız? Para Kazanmak İstiyorum diyenlerden mi, yoksa bunun için harekete geçmeye hazır olanlardan mısınız?

Eğer 2.gruptayım ben diyorsanız işte o zaman para kazanma yolları size sonuna kadar açık olacaktır.

Neden satış ortaklığı, web site, reklam gelirleri, youtube partner, adsense, mobil uygulama vb.  internetten para kazanma  yöntemlerini denemiyorsunuz mesela? Yoksa sizde internetten para mı kazanılırmış diyenlerden misiniz? İnternetten para kazanmak istiyorsanız önce bu önyargılarınızdan ve geleneksel aile ve toplum yapımızdan gelen teknoloji karşıtlığını lütfen kafanızdan atın, bu para kazanmanın ilk şartıdır. Yani internetten para kazanmanın ilk şartı mental olarak hazır olup bu uğurda çabalamak kendine bahaneler bulmak yerine çözümler üretmektir. Yoksa para kazanmak istiyorum diyen binlerce kişiden ne farkınız kalır?

Piyasalarda krizin dolaştığı, çoğu kimsenin geçim sıkıntısı çektiği, Paranın artık aslanın ağzında değil miğdesinde olduğu çağımızda, eğer bebeklik çağını geçtiyseniz sadece istemekle birşeylerin olmayacağını anlamışsınız demektir!

O zaman Ne Yapmalı?

Yapmanız gereken son derece basit! Harekete Geçmek, bir yerlerden başlamak… Bunu da mesela eğitim alarak yapabilirsiniz. Her işte olduğu gibi internetten para kazanmak için de bazı eğitimler vardır, bunları ister kendiniz araştırıp deneme- yanılma yöntemiyle öğrenmeye çalışırsınız isterseniz de Master Kazanç- İnternetten para kazanma rehberi ile eğitimlere başlayabilirsiniz, resmi sayfamıza gitmek için:

Master Kazanç Link: http://www.parakazanmak.net

Toplam Görüntüleme: 3728 ,

Leave A Reply (No comments So Far)

Henüz Yorum Yapılmamış

↓
%d blogcu bunu beğendi: