Master Kazanç Güncel mi Kazandırmaya Devam Ediyor mu?

masterkazancMaster Kazanç Dijital Eğitim Seti 2013 yılının sonlarına doğru çıkmış ve yaklaşık 3 yaşında bir eğitim setidir. İnternet ortamı sürekli gelişen ve değişen bir yapı, o yüzden gerekli görüldüğü durumlarda master kazanç içerisinde çeşitli güncellemeler yapılmıştır ve şuan en güncel hali olan 2016 versiyonu satıştadır.

Burada farklı bir noktadan güncellik kavramını açıklamak istiyorum. Bir eğitim seti sürekli güncelleniyor diye ‘harika bir eğitim seti’ değildir! Mesela master kazanç’ın 2016 değil de 2013 versiyonunu kullanan biri de internetten para kazanabilir. Sadece bazı arayüz kullanımlarında zorlanabilir veya başka küçük şeylerde. Anlatmak istediğim şu; Master Kazanç her ne kadar güncellense de ana sistemde ve internetten kazanç olanaklarında bir değişiklik yapılmamıştır. Önemli olan da budur; internetten para kazanma adına anlatılan sistemler uzun vadede kazandırıyor olmalı, yani sadece kısa süreli etkili olup daha sonra kazandırmayacaksa bunu öğrenmenin de öğretmenin de bir anlamı yoktur.

Master Kazanç İçerisindeki Ana Sistemler:

  1. Satış Ortaklığı
  2. Cpa Marketing
  3. Web sitesi kurma
  4. Reklam Gelirleri

Bu sistemler en az 10 senedir sürekli olarak kazandıran ve ilerde de mutlaka kazandıracak olan sistemlerdir. Yani şuan uğraştığınız sistemlerden 5 sene sonra da para kazanabileceksiniz, tıpkı benim yıllar önce kurduğum sistemlerden hala para kazandığım gibi.

Master Kazanç Kazandırmaya Devam Ediyor mu?

Kazandırmadığını gördüğüm veya anladığım an bu ürün satıştan kaldırılır. Mesela zamanında ‘Seo Rehberi’ adlı bir ürün çıkartmıştım, çok da sevilen beğenilen bir üründü. 3-4 yıl sonra Google algoritmalarında dramatik değişikliklere gitti ve SEO adına bilinen her şey bir anda değişti. Ayrıca neyin işe yarayıp neyin yaramadığını zamanla ve deneyerek test etmek gerekiyordu. Benim bunu yapacak vaktim olmadığı için, kimsenin bir mağduriyete uğramaması adına ürünü satıştan kaldırdım. Aynı durum Master Kazanç içinde geçerli olursa yine aynı şey yapılacaktır ancak önümüzdeki en az 10-15 sene böyle bir ihtimal görmüyorum, çünkü dediğim gibi içinde anlattığım para kazanma sistemleri ve benim taktiklerim gelip geçici taktikler değil her zaman işe yarayacak ve geçmişte işe yaramış taktiklerdir.

Master Kazanç 2016 versiyonu ile güncel ve kazandırmaya devam etmektedir. Hatta gelişen internet olanakları sayesinde içinde anlatılan taktikleri sosyal medya gibi yapılarla birleştirebilirseniz, çok daha fazla da kazanabilirsiniz.

Not: Ana sayfada ürünün çıkış tarihindeki ve öncesindeki kazanç kanıtlarımı sunmuştum, o tarihten (2013) itibaren kazanç kanıtlarımı ise yine bir blog yazısında paylaştım. Güncel kazanç kanıtlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Link: http://www.parakazanmak.net/master-kazanc-guncel-kazanc-kanitlari/

Toplam Görüntüleme: 5670 ,

Leave A Reply (No comments So Far)

Henüz Yorum Yapılmamış

↓
%d blogcu bunu beğendi: