Master Kazanç Güncel Kazanç Kanıtları

master kazanç kazandırıyor mu

Bildiğiniz üzere Master Kazanç 2013 yılında piyasaya çıkmış ve şuan 2016 güncel versiyonu satıştadır. Zaman zaman gerek mail adresime gerekse yorum olarak ‘güncel kazanç kanıtları’ istekleri geliyordu. Bu istekler karşısında çoğu zaman ‘daha neyi kanıtlamam gerekiyor?’ diye düşünüp durdum, o yüzden kazanç kanıtlarını güncelleme isteği duymadım. Daha sonra anladım ki güncellemeyi aslında sadece üşendiğim için yapmıyorum, bana bunu algılatan yorumun sahibi Mine Hanım’a teşekkür ederim, kendisi şu yorumu yapmıştı:

yorum

İnsanların güncel kazanç kanıtları görme isteğinin artık ‘normal’ olduğunu algılayıp bloğumda bu yazıyı paylaşma kararı aldım. İşte Master Kazanç Güncel Kazanç Kanıtları:

  1. Nerede Kalmıştık? (Ana sayfadaki ekranla karşılaştırabilirsiniz, sanırım 2 katı )

2016 kazanc

2. Son birkaç aydır yeni bir satış ortaklığı projesi ile ilgileniyorum, gayet iyi gidiyor:

yenikazanc

3.  Düzenli Gelir Kapım… 5 adet Xticaret Hesabımdan Yalnızca 1 Tanesi: (2013’den bugüne)

xticaret1 xticaret2 xticaret3 xticaret4

Satış ortaklığı sistemi ben ve öğrencilerim için son sürat devam etmektedir ve çok uzun yıllar boyunca devam edecektir, çünkü kökü sağlam, yüz binler tarafından tercih edilen ve her daim geleceği olan bir sektör. Bir daha kazanç kanıtı artık kaç yılında eklerim bilmiyorum ancak bildiğim bir şey varsa kaç yıl geçerse geçsin gösterecek bir kazancım mutlaka olacaktır! Allah sizlere daha fazlasını nasip etsin, bol kazançlar dilerim.

Toplam Görüntüleme: 7770 ,

Leave A Reply (No comments So Far)

Henüz Yorum Yapılmamış

↓
%d blogcu bunu beğendi: