İnternetten para kazanmak kolay para kazanmak mıdır?

kolay para kazanma

kolay para kazanmaBirçok kişiye internetten para kazanma gibi bir durumdan bahsettiğinizde, alacağınız tepkiler: öyle iş mi olur, insan nasıl oturduğu yerden para kazanır, emeksiz yemek olmaz, bu işler yalan dolan inanma sen… İsterseniz bir test yapın, çevrenizdekilere internetten para kazanma mümkün mü sence diye bir sorun, alacağınız tepkiler aşağı yukarı böyle olacaktır. Bu bizim milletimizin bir hastalığıdır, her konuda bir bilgimiz olmasa dahi bir fikrimiz mutlaka vardır!

Aslında bu konunun bu kadar yanlış anlaşılmasının altındaki neden internetten para kazanmanın kolay para kazanmakla eş tutulmasıdır ve araştırma yapan kişilere bu şekilde aktarılmaya çalışılmasıdır. Tabi tek suçlu bu şekilde aktarmak isteyen kişiler değil, bu şekilde anlamak ve her işin bir kestirmesini bir kolay yolunu arayan insanlardır. İnsanlara internetten para kazanmak mümkündür ancak çok çalışmak, kafayı epeyce yormak lazım derseniz, yok o zaman kalsın der! Sanırsınız bunu diyen kişinin aylık geliri 10 bin dolar ve oturduğu yerden para kazanıyor. İşte hal böyle olunca, zayıflama hapları misali, malını satmak isteyen veya bir çıkarı olan kişiler, insanlara duymak istedikleri şeyleri söylüyor ve tabi kolay para kazanma parolasıyla yola çıkan kişi aslında bu işin kolay olmadığını görünce başlıyor interneti suçlamaya. Sonra da tabi insanlarda bir ‘’internetten para kazanılmaz’’ mantığı oluşuyor.

İnternetten para kazanmak konusunda ilk bilmeniz gereken şey, internetten para kazanmanın kolay para kazanmak olmadığıdır. Kolay para kazanmak demek , loto, miras gibi şeylerdir ve şansınızı varın siz hesaplayın. Bunun farkında değilseniz, bu sizi bu tarz insanların 1 numaralı hedefi yapar. Başka bir açıdan bakarsak; internetten para kazanmak elbet kolaydır, koltuğunuzda oturup önünüzde laptop, yanınızda kahveniz bir yandan çalışıp bir yandan sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek, evinizde pijamalarınızla çalışmak ne kadar zor olabilir? İnternetten para kazanmanın kolaylığı sadece çalışma ortamından kaynaklanır, yoksa internetten para kazanan bir program vs. olduğunu düşünüyorsanız siz zaten baştan kaybetmişsiniz demektir.

Para kazanmanın yolları gerek sosyal hayatta gerekse internette zorludur, eğer bunu bu şekilde kabul eder ve bu işe bu mantıkla başlarsanız, kazanacağınız çok para ve sizi bekleyen en azından maddi olarak mutlu bir hayat vardır demektir…

Toplam Görüntüleme: 5122 ,

Leave A Reply (No comments So Far)

Henüz Yorum Yapılmamış

↓
%d blogcu bunu beğendi: