İnternetten Para Kazanmak İçin Bir Set mi Almak Zorundayım?

kitap2Mail adresime zaman zaman bu tarzda sorular geliyor. İnternetten para kazanmak istiyorum, bu işi öğrenmek için illaki master kazanç setini almak mı zorundayım? Ya da bir set almadan bu internetten para kazanılmaz mı? Cevap: Kesinlikle hayır! İnternetten para kazanmak için kesinlikle master kazancı almanıza veya bir set almanıza gerek yoktur, daha doğrusu almak zorunda değilsiniz.

Master Kazanç veya diğer internetten para kazanma eğitimi veren setler çok büyük rakamlara satılmıyor ancak yine de ‘’büyük rakam’’ kavramı kişiden kişiye değişir. 80-90 TL gibi rakamlar bazı kişiler için büyük bir rakam olabilir mesela. İnternetten para kazanmak için bir eğitim seti almak zorunda değilsiniz; daha önceki yazılarımda da değindiğim gibi master kazanç gibi eğitim setleri size ilk elden eğitim, tecrübe ve destek sunar. Ancak bunların hepsi kişilerin zamanla ve deneme-yanılma yöntemleri ile kazanabilecekleri şeylerdir. Ben de ilk başlarda bir e-kitap alarak bu işlere başlamıştım mesela, aldığım kitabın bana faydaları oldu mutlaka pişmanım diyemem ancak zamanla ve araştırmalarla öğrenemeyeceğim şeyler de değildi. Araştırmak, geliştirmek, tecrübe kazanmak zaman alan şeylerdir;  bu zaman lüksüne sahip değilseniz veya yeterince sabırlı değilseniz bir set almanız gerekebilir. Yeterli zaman ve deneme yanılmayla geçecek ‘’yanılmalara’’ gösterecek sabrınız varsa bir eğitim setine para vermeyin ve kendi yolunuzu kendiniz çizin.

Master Kazancı Ücretsiz Alabilir miyim?

Yine mail adresime en çok gelen mesajlardan bir tanesi… Benim bu parayı ödeyecek durumum yok, master kazanç setini bana ücretsiz verir misiniz? Şunu net olarak belirteyim; Master Kazanç dijital bir ürün ve her satıldığında bir kopyası satılıyor, yani birine ücretsiz vermenin benden hiçbir götürüsü yok. ANCAK!!! Hayatta en önem verdiğim şey ADALET kavramıdır. Sonuçta bu ürünü alan kişiler zengin iş adamları, hali vakti yerinde olan insanlar değil. Ek gelire veya işe ihtiyacı olan insanlar bu ürünü alıyor, kimi ev hanımı, kimi öğrenci, kimi ailesine daha iyi şartlar sağlamaya çalışan bir baba. Bunların hepsi bir şeylerden kesip, daha iyi şeyler yapabilmek adına bu parayı ödüyor  ve bu seti satın alıyor. Kimi başarılı oluyor kimi ise başarısız. Şimdi ben bu ürünü sana ücretsiz verirsem, belki 1 haftalık harçlığını bu ürüne yatıran bir öğrencinin hakkına girmiş olmaz mıyım? Veya birkaç işte birden çalışan bir babanın? Senin onlardan farkın ne? Bu yüzdendir ki bu tarz maillere hiç cevap vermedim, vermeyeceğim de. Eminim kendini acındırmak isteyen basit insanların yanında gerçekten muhtaç olan kişiler de vardır bu kişiler arasında ancak adalet herkes için sağlanması gereken bir kavramdır benim gözümde.

NOT: Master Kazanç tüm Gazi, Şehit ve Gazi ailelerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Böyle bir durumunuz varsa lütfen iletişime geçin.

Toplam Görüntüleme: 5136 ,

Leave A Reply (No comments So Far)

Henüz Yorum Yapılmamış

↓
%d blogcu bunu beğendi: