Anket Doldur AMA Para Kazanma!

anket doldur para kazanSon zamanların en popüler (!) internetten para kazanma yöntemi, anket doldurarak para kazanmak… İnternetten araştırma yapan şirketlerin anketlerine katılarak anket başı 5-75 dolar para kazanılabileceğinden bahsediliyor. Her geçen gün sözüm ona yeni ‘’anket listeleri, anket rehberleri’’ internetten para kazanma sektörünü lekeliyor. İnsanlara verilen temelsiz vaatler sonucunda büyük bir hayal kırıklığı yaşanıyor ve bunun sonuçları yine internete çıkartılarak internetten para kazanılmaz mentalitesine bürünülüyor.

Bu tarz anket ürünlerinin çok satıldığını gören uyanıklar, gün geçmiyor ki yeni bir anket ürünü çıkartmasın. Büyük ve ‘’kolay para kazanma’’ vaatleri neticesinde yurdum insanı bu vaatlere kanıyor ve satın alıyor bunları, sonra bir e-kitap içerisinde verilen anket şirketlerine kayıt aşaması başlıyor. Sonra bekle ki anket gelsin sende para kazan. Aslında bazı dürüst kişiler bas bas bağırıyor, böyle bir internetten para kazanma yöntemi yok kendinizi kandırmayın paranızı sokağa atmayın diye ama dinleyen kim, 3 dakikalık araştırma neticesinde bu ürünler hemen alınıyor.

Buradan da anlıyoruz ki bu konuda tek hatalı kişiler anket ürünlerini satan kişiler değil. Bu kadar saf ve düşüncesiz olmamak gerek, gerçek para kazanma yollarını anlattığımızda bin bir soru soran, inanmayan kişiler konu anketle para kazanma, daha doğrusu kolay para kazanma olunca nasıl birden bire değişip bu kadar inanan kişiler haline gelebiliyor? Nedir bu içimizdeki kolay para kazanma aşkı? Durum böyle olunca anket ürünlerinin sayısı her geçen gün artıyor ve insanlara, belki de aslında hak eden insanlara bunlar satılıp para kazanılıyor, yani para kazanan biri varsa size bu anket ürünlerini satan kişilerdir, gözünüzü ne zaman açmayı düşünüyorsunuz?

Ben şu duruma gerçekten hayret ediyorum; Benim eğitim setim olan Master Kazanç veya birkaç kaliteli set daha satın alma sürecindeyken binbir soruya maruz kalıyoruz. Gerçekten kazanır mıyım? Yöntemler neler? Ne zaman kazanırım? Ne kadar kazanırım? Vs. vs. Ben en azından kendi sitemde şunu sürekli olarak vurguluyorum; İnternetten para kazanma kolay para kazanma değildir. Mutlaka çalışma ister, plan ister, emek ister… Eğer kolay para peşindeyseniz gidin loto vs. oynayın, internetten kolay para kazanmaya çalışmak sizi avcı değil av yapacaktır! İnternetten para kazanmak normal hayata göre elbette daha kolaydır, oturduğunuz yerden kahvenizi yudumlarken çalışmak, sabah kalktığınızda ne kadar kazandım acaba diye kontrol etmek gerçekten keyif verici bir durum. Ancak bu noktaya gelene kadar ve sonrasında emek verilmesi gerektiği asla unutulmamalı. Konumuza geri dönecek olursak, bizler bu noktaları önemle vurguladığımız halde bu kadar soru alıyorken, bu kadar endişeli insanları rahatlatmaya çalışıyorken, evde anket doldur anket başına 75 TL kadar kazanabilirsin diyen insanlara nasıl bu kadar kolay inanabiliyorsunuz? Kolay para kazanma hırsı bu kadar mı gözünüzü kör ediyor?

Şunu bilmelisiniz ki internetten çok güzel para kazanma yolları vardır; satış ortaklığı, cpa marketing gibi. Bunları uygular ve emek verirseniz şuanki maaşınızın 3-4 katını kazanmanız içten bile değildir. Bunun için önce eğitim almalı (3-4 gün) daha sonra emek vermelisiniz, internetten para kazanmanın tek şartı budur aslında.

Anket Doldurarak Para Kazanılır mı?

Evet böyle bir yöntem mevcut, özellikle yurt dışında. Ülkemize de yavaş yavaş girişimler mevcut ancak bunun için anket siteleri listesine vs. bu tarz e-kitaplara ihtiyacınız yok, internetten ufak araştırmalar yaparak bu sitelere ulaşabilirsiniz. Ancak kazanacağınız paralar çerez parası olacaktır, büyük kazanç umutlarınız varsa bir daha düşünseniz iyi edersiniz. Anket doldurarak para kazanma gibi içi boş, getirisi az sistemler hiçbir zaman tavsiye ettiğim bir yöntem olmamıştır, hiçbir zaman gündemime dahi gelmemiştir. Bu yazıyı da hocam anket doldurarak para kazanılır mı? Diye soran arkadaşlara bir cevap olarak yazdım, karar daima sizindir…

Toplam Görüntüleme: 3425 ,

Leave A Reply (No comments So Far)

Henüz Yorum Yapılmamış

↓
%d blogcu bunu beğendi: